Безкоштовна доставка в усі країни світу

GREEN SCREEN - годинники в стилі комп'ютерних технологій 90-х

Годинник виконаний у мінімалістичному стилі з великою кількістю відсилань (референсів) до естетики користувацьких інтерфейсів кінця 80-х - початку 90-х років, і натхненний такими культовими творами як “Чужий”, “Fallout” і тетрис. 

Основною ідеєю колекції є передача духу того часу: розквіту ери комп’ютерних технологій та їхнє активне впровадження в повсякденне життя. 

Кожна з трьох моделей годинників отримала назву однієї з мов програмування, які були популярні в ті роки: Basic, Python, Delphi - зовнішній вигляд моделей перегукується з дизайном інтерфейсів вищезазначених мов. 

Дизайн годинників є сучасною інтерпретацією графічної естетики тих років. Стилізація піксельної графіки на циферблаті, прямокутна форма корпусу зі строгими, рубленими гранями, тоноване скло з чорними рамками по краях і печатка логотипу на ньому - відсилання до популярного дизайну електронних годинників 80-х - початку 90-х років. Разом з тим мінімалістичний дизайн і браслет на магнітній застібці є атрибутами сучасних годинників. Поєднання цих рішень створює цілісну картину, гармонійно доповнюючи один одного.

Ще однією цікавою особливістю колекції є застосування різноманітних способів обробки поверхонь та їхнє органічне поєднання в одному виробі: горизонтальне та вертикальне сатинування, полірування та матування. Також у даній моделі застосована швейцарська технологія Superluminova - це люмінесцентне покриття, яке забезпечуватиме яскраве тривале світіння елементів циферблату в темний час доби.

У колекції присутні цікаві алюзії: стрілки годинників мають пази - 3 пази на годинній і 5 на хвилинній, що в сумі дає число 8 та символізує один байт; додатково до стандартного пакету документації прикріплена брошура з коротким зашифрованим посланням на шістнадцятковому коді. 

Комментарии (0)
Пока нет комментариев
Оставить комментарий
Все поля обязательны к заполнению
Вы не представились
Неправильно введен e-mail
Нам интересно Ваше мнение
CAPTCHAОновити зображення
Вы неправильно ввели текст с картинки
Перед публикацией комментарии проходят модерацию
Вас могут заинтересовать
Вгору
Замовлення в один клік
С помощью уведомлений о заказе можно не только получать актуальную информацию по заказу, но и иметь быстрый канал связи с магазином