Безкоштовна доставка в усі країни світу

ПРО КОМПАНІЮ

Слово “Хвилина” в українській і білоруській мовах має однакове значення та цікаву історію. В англійській “Hwyl” означає натхнення, душевне піднесення. Тривалість такого стану, як правило, коротке. У свою чергу зв’язок короткого відрізка часу та яскравого емоційного піднесення, ймовірно, став основою для слова, що позначає короткий відрізок часу, тобто “хвилину”, протягом якої триває це емоційне піднесення. Цей посил на диво влучно характеризує наш продукт, який, нам би хотілося, показував для Вас завжди лише “хвилини” натхнення та душевного піднесення. 

Марку HVILINA створили у 2014 році. Спочатку компанія спеціалізувалася на виготовленні наручних годинників за індивідуальним дизайном та працювала на білоруському ринку. 

З 2021 року компанія вийшла на міжнародний рівень. З’явився філіал у Києві. 

На сьогодні Годинникова мануфактура Хвилина - це новий погляд на дизайн наручних годинників, який відображає захопливі культурні або соціальні події. Зібрані з увагою до кожної деталі та протестовані відповідно до пропрацьованих стандартів якості HVILINA, лімітовані лінійки наших годинників покликані відобразити Вашу індивідуальність та подарувати радість від їхнього використання!

За шість років існування компанії на ринку вдалося створити мануфактурне виробництво, зібрати команду професіоналів та стати експертом у галузі розробки та виробництва наручних годинників. 

Понад 600 різноманітних моделей були реалізовані за час існування компанії. 

Тисячі задоволених клієнтів з усього світу надихають нас на створення нових дивовижних продуктів HVILINA та слугують гарантом якості нашої продукції.Замовити зворотній дзвінок
Вгору
Замовлення в один клік
С помощью уведомлений о заказе можно не только получать актуальную информацию по заказу, но и иметь быстрый канал связи с магазином