Безкоштовна доставка в усі країни світу

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

Адміністрація сайту www.hvilina.com.ua, далі - Сайт, поважає право дотримання конфіденційності відвідувачів нашого Сайту. 

Наша компанія також дуже серйозно ставиться до захисту персональних даних. Наступні принципи лежать в основі нашого підходу до захисту персональних даних:

  1. Ми цінуємо довіру, яку Ви виявляєте до нас, надаючи Ваші персональні дані. Ми завжди використовуватимемо Ваші персональні дані за допомогою чесних і достойних Вашої довіри засобів. 
  2. Ми вживатимемо всі необхідні заходи для захисту персональних даних від неправомірного використання для забезпечення їхнього безпечного збереження.
  3. Ми будемо дотримуватися всіх чинних законів і правил про захист персональних даних і будемо співпрацювати з державними органами, відповідальними за захист персональних даних. За відсутності законодавства про захист персональних даних ми будемо діяти згідно із загальноприйнятими принципами захисту даних.

Чинна політика конфіденційності поширюється лише на цей Сайт і на інформацію, зібрану цим Сайтом. Вона не поширюється на інші сайти та не має стосунку до веб-сайтів третіх осіб, які можуть мати покликання на цю сторінку. 

Тут ми повідомляємо, яку інформацію ми отримуємо та збираємо, коли Ви відвідуєте наш Сайт. Ця інформація допоможе Вам дотримуватися необхідної конфіденційності та ухвалювати усвідомлені рішення щодо наданим нам даних.

Збір інформації

Під час відвідування Сайту, ми визначаємо:

  • вашого провайдера;
  • країну та місто Вашого перебування;
  • переходи на сторінки сайту.

Відомості, які ми отримуємо, можуть бути використані для покращення Сайту, зокрема для забезпечення максимально зручної навігації для пошуку необхідної інформації. 

Ваша згода

Користуючись Сайтом, Ви даєте згоду на збір, використання Ваших персональних даних згідно з чинною Політикою конфіденційності. Просимо Вас звернути увагу на те, що ми можемо обробляти Ваші дані без Вашої згоди за наявності в нас на це законних підстав за умови, що таке використання не призведе до утисків Ваших прав, свобод та інтересів.

Замовити зворотній дзвінок
Вгору
Замовлення в один клік
С помощью уведомлений о заказе можно не только получать актуальную информацию по заказу, но и иметь быстрый канал связи с магазином